Yazdır
Gösterim: 8314

Belge ve Plaketlerimiz

Edremit-Emn-Hiz-Gel-Der-Silti Gomec-kaymakamlik-plaket Gomec-ilce-milli-egitim-tesekkur-belgesi Gomec-kayakamlik-tesekkur-belgesi

1940'lı yıllardan başlayarak, öncelerde "Gömeç-Ayvalık" ve "Gömeç-Burhaniye" arasında özel şahıslar tarafından başlatılan yolcu taşıma faaliyeti 1989 yılına gelindiğinde gelişen ulaşım şartları da dikkate alınarak kooperatifleşme aşamasına dönüşmüştür.

Bu amaçla; 1989 yılında taşımacılığa yıllarını vermiş 16 seçkin taşımacı tarafından Sınırlı Sorumlu Gömeç Körfez Birlik 22 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi  kuruldu.

Körfez Birlik Kooperatifi, Edremit-Ayvalık arasında 26 yıldır, kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

Halen 37 üye ve üyelerimize bağlı modern ve klimalı araçlarımız, 37 adet ticariPlakalı  aracımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz
Nakliye ve Taşımacılık sektöründe etkin rol oynayan, değerlerine sadık, saygın, lider ve güvenilir bir kooperatif olmak.
Misyonumuz
Hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değişimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen kooperatifimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.
Degerlerimiz
Yaratıcılık, Şeffaflık, Dürüstlük, Katılımcılık, Rekabetçilik, İnsana ve Çevreye Saygı, Üye ve Çalışanların Mutluluğu, Mükemmeliyet, Güven, Müşteri Memnuniyeti, Etkin İletişim.